Prekių pristatymo informacija:

90% PC100.lt užsakymų klientams pristatomi per 1-4 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį PC100.lt atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu. Jei prie prekės nurodyta ,,Teirautis dėl pristatymo termino", prekė yra užsakoma pagal individualų poreikį, todėl reikia susisiekti su mumis dėl konkretaus termino.

Prekių pristatymas į paštomatus:

Jei pasirinkote prekių pristatymą į LP Express, Omniva arba DPD siuntų tašką ar paštomatą, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės. Pristatymo kaina 2,99 €. Prekės pristatymo į pasirinktą paštomatą terminas 2- 5 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į terminalo dėžę.

Atvykite Jums patogiu laiku - terminalai dirba 24 val. per parą. Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute bei el. paštu su durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu.

Neatsiėmus užsakymo per nurodytą terminą, siunta bus grąžinta siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

Pristatymas nurodytu adresu su kurjerių tarnyba

Pristatymas į OMNIVA paštomatus – 2.99€

Pristatymas į DPD Pickup – 2.99€

Pristatymas į LP EXPRESS – 2.99€