- Klientas pasirinkęs jam patikusią prekę pateikia pardavėjui užsakymą. Kliento patvirtintas užsakymas pardavėjui išsiunčiamas automatiniu būdu.
- Klientui patvirtinus prekių krepšelį užsakymas formuojamas automatiniu būdu. Automatiniu būdu patalpinami kliento asmens duomenys, kuriuos klientas pateikė registracijos metu, prekės identifikacinis kodas ir kaina. Trūkstamus duomenis į užsakymą įrašo klientas.
- Kiekvieną kartą klientas tvirtindamas užsakymą patvirtina, jog sutinka su tuo momentu galiojančiomis taisyklėmis.
- Patvirtindamas užsakymą, klientas įsipareigoja patikrinti ar visi jo asmens duomenys yra teisingi. Suradęs neatitikimų klientas įsipareigoja duomenis pataisyti ir tik tuomet patvirtinti užsakymą.
- Pardavėjas priima ir patvirtina tik teisingai užpildytus užsakymus.
- Klientui pateiktus užsakymą pardavėjas susisieks el. paštu per 24 valandas( darbo dienomis) nuo jo gavimo momento.
- Prekės rezervuojamos klientui ir laukiamas apmokėjimas 48 val. jei norite prekę rezervuoti ilgesniam laikui informuokite el. paštu info@pc100.lt